Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy laptopra, hogyan tudnék...

Egy laptopra, hogyan tudnék eredeti játékot rárakni, ha abban nincs optikai meghajtó? Van Erre lehetőség?

Figyelt kérdés

Apukám most karácsonyra kapott egy laptopot, de sajnos nincs benne optikai meghajtó, csak USB port, nekem viszont van asztali PC-m, amiben van minden. Sajnos úgy tudom a kettőt nem lehet összehangolni, viszont van egy régi játék, amin nagyon szeretett játszani és megvan eredetiben (Warcraft 3), és azt szeretném neki feltelepíteni rá. Tudtok erre bárminemű megoldást?

Előre is köszönöm!



2019. jan. 24. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet venni külső usb-s optikai meghajtót.

[link]

2019. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másik megoldás, hogy lemented a DVD tartalmát .iso fájlként és egy emulátor programmal felcsatolod a notebook-on az .iso fájlt, úgy fogja látni, mintha dvd lemez lenne (meghajtó-betűjele lesz) és fel tudod telepíteni.
2019. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az asztali PC-n készítesz Warcraft 3 ISO fájlt (ISO fájlkészítés terén az InfraRecorder, az ImgBurn, és a CDBurnerXP mind megbízható választásnak bizonyulnak) Ezután egy pendire másolod és feltelepíted a laptopra.

Egy kis segítség:

[link]

2019. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy az eredeti lemezről telepíted vagy nem, az eredetiségért a cd kulcs felel. Szóval letöltesz a laptopra egy Warcraft 3 telepítőt, kb. bárhonnan (ncore-t ajánlom), aztán telepítésnél meg megadod a lemezen/dobozon lévő cd kulcsot és már működik is, nem kell crackelni.
2019. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köyzönöm szépen a válaszaitokat! Mind nagyon jó megoldásnak tűnik. Iso-hoz Daemon Tools-t szoktam használni, gondoltam én is rá, csak attól tartok mivel eredeti a lemez, ezért másolásvéfelemmel lehet ellátva. Nem tudom ilyen esetekben is él e a másolásvédelem. Láttam a Battle.net-en, hogy üzemelnek újra a Warcraft 3 szerverei. Lehet, hogy mégiscsak a letöltés aztán cd kulcs lesz a megoldás. Csak működjön a szerver úgyis.
2019. jan. 25. 08:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Működni fog. Csak előtte le kell majd szedni hozzá a frissítéseket, de azt majd úgy is felkínálja a játék.
2019. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2019. jan. 25. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!