Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet venni különálló...

Wolgyes kérdése:

Hol lehet venni különálló monitorpanelt?

Figyelt kérdés

Szóval szükségem lenne önálló monitor panelra, a kérdés, hogy egyáltalán lehet e venni ilyet? Ha igen hol?

Komponensekkel együtt lenne a legjobb, de darabjaira szétszedve.


Ha ilyen nem létezik, vagy csak Kína eldugott sarkaiban, akkor érdeklődnék, hogy valaki ért e régi típusú monitor komponensekhez?

Egész pontosan hp lp1965-höz.



#monitor #komponens #monitor panel #monitor komponens #régi típusú monitor
2019. jan. 26. 20:30
 1/3 anonim válasza:
Szerintem így nem lehet venni mert nem éri meg nekik mivel nincs sok ember aki így akar venni csak egyet, kettőt. Ami jó hír, hogy nagyker áron tudsz venni, ha akarsz
2019. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha lehet is, kétlem, hogy olcsóbb lenne, mint egy használt 19"-os monitort venni.
2019. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NAV gyakran árverez el ilyeneket, viszont 4:3-as kijelzőt még nem láttam náluk. Hasonló és jobb monitorokat már 5-6 ezerért találsz használtan. De ha téged a bütykélés érdekel, akkor van vaterán 1955-ös, ahogy néztem a felbontás egyezik. Nem hiszem, hogy találsz bontott alkatrészt hozzá olcsóbban.
2019. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!