Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tekerődik vissza...

Miért nem tekerődik vissza magától a PC játék kormány egyenesbe mikor elengedem? ( Logitech wingman formula force GP)

Figyelt kérdés
Elővettem a szekrényből a több éve megvásárolt pc kormányt + pedált körülbelül 8-9 éve volt használva mikor megvettük akkor is csak 5-6x majd költözés miatt ellett rakva a dobozba és csak most vettem elő ets2 játékhoz összedugtam géppel le is töltöttem egy drivert ami állítólag vistához meg xp-hez van de én windows 10et használok de így is érzékeli a pedált féket kormányt viszont mikor neki megyek valaminek nem is rezeg, nem fordul vissza a kormány egyenesbe mikor elengedem van benne force feedback és tudom hogy működnie kell hisz még 8-9 éve működött és azóta nem lett egyszer sem hozzá érve még csak megütődni se tudott mert dobozban volt... mi lehet az oka hogy nem működik eme funkció?

2019. jan. 29. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a rezgés hiánya lehet driveres vagy mechanikai probléma is. De az, hogy nem áll vissza egyenesbe, az szinte biztos, hogy mechanikai. Lehet megütődött vagy megrázkódott. Akár a költözés során is.
2019. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Force Feedback eszközökhöz szokott lenni külső tápegység is azt csatlakoztattad?
2019. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vagy próbáld meg ezt a logitech profiler-t feltelepíteni/használni, a microsoft fórumjáról van a link.


[link]

2019. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok megoldódott a probléma! :) a tápkábel volt a rossz 12 voltos a tápkábel a kormányhoz meg 24 voltos kell :D
2019. jan. 31. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!