Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 560 vagy HD 7770? Megéri...

GTX 560 vagy HD 7770? Megéri lecserélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,jelenleg egy HD 7770-em van,de hozzá tudnék jutni elég olcsón egy gtx 560-hoz szerintetek megéri lecserélni? Sok tesztet láttam már,de jobb a gtx 560,aztán mégis a 7770 a jobb,nem tudtam eldönteni hogy akkor most melyik a jobb,játékra kellene,de nem ilyen mai csúcs játékokhoz. Szerintetek mégis csak megéri lecserélni?

2019. jan. 31. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb.egy szinten vannak,van ahol az egyik a jobb van ahol a másik,nem éri meg lecserélni szerintem.

[link]

2019. jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne, inkább gyűjts egy kis pénzt RX 560-ra jobban megérné.

Sajnos az idő folyamán-e két kártya mindenhogy elfog elavulni..

2019. jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=lvxwsiXX56s

Nem érné meg. Bizonyos helyeken még gyengébben is teljesítene, mindezt 2x akkora fogyasztással. Egy HD 7870/7950 vagy R9 270X már értelmes fejlesztés lehetne, ha megfelelő táp is adott.

2019. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!