Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ellenzajos headset, open...

Ellenzajos headset, open office munkakörnyezethez, próbálta valaki?

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az összefüggés az openoffice és a fejhallgató között, de típust vagy legalább maximum árat írj.


Bose A20 az egyik legelismertebb, pilótáknak reklámozzák ugyan de ha te egy gyárban openofficezol akkor oda is tökéletes. Irodába szvsz felesleges aktív zajszűrő.

2019. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es: Ilyesmire gondoltam például: [link]

Az ára nem lenne baj, ha nem lenne ennyire magas, hanem mondjuk fele-harmada.

Nem gyár, irodaház. Magas szintű koncentrációt igénylő munkához kellene, amikor mindenféle széktologatás, kávéscsésze csörrenés ki tud zökkenteni.

2019. febr. 2. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aktív zajkioltással nem nagyon kapsz olcsóbban, de kérdéses, hogy szükség van-e rá. Én egy HD4.40 BT-t használok, sokkal olcsóbb, és eléggé zárt ahhoz, hogy a környezeti zajok már elenyésszenek.
2019. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!