Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a kártyámnak...

Mi baja lehet a kártyámnak hogy állandóan pörög mint az állat? RX 570 8 gb Armor Oc-s verzió. Olyan játékoknál mint a World of Tanks, Forest mi az ami ennyire pörgetheti?

Figyelt kérdés
grafikus kártya,msi,amd

2019. febr. 2. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem hozzátenni hogy FULL HD monitort használlok.Proci:Ryzen 1300X.
2019. febr. 2. 15:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Kapcsold be a V-Sync-et.


Amúgy én 1050Ti-ről váltottam 1080-ra, a 1050Ti 100%-on is szinte hangtalan volt, a 1080 meg egy kisebb porszívó hangja :D (Gigabyte G1 gaming mindkettő)

2019. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden vissza lett álitva gyári beálitásra reméllem ez segitett.....
2019. febr. 2. 15:43
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem az első karim is Gygabite Rx 460 és azt kell mondanom hogy a legjobb márka szerintem még ha nincs is túlreklámozva

eggyes márkákkal ellentétben lehet hogy a mostani MSI-vel mellé lőttem...

2019. febr. 2. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:

A V-Sync-et az adott játék beállításaiban kell bekapcsolni. Ha nem V-Sync a neve akkor akkor úgy szokták hogy frame limit vagy hasonló.


Azt csinálja ha 60Hz-es a monitorod, akkor nem engedi hogy 60fps (frame per second)-nál több legyen. Így pl Fortnite esetében lehet hogy a kártyád csak 50%-on fog dolgozni már-már hangtalanul 100% helyett.


Amúgy 60Hz-es monitoron nem is érdemes 60+fps-el játszani, mert a monitor csak 60fps-t tud megjeleníteni másodpercenként, ha többet lök ki a kártya akkor ilyen fél/haramad akár negyed képek lesznek, mert még ki sem ért teljesen a kép, már jött a következő.


Nekem 1080 alatt CS:Go-ban nagyon észrevehető amikor nincs bekapcsolva a V-Sync.


Persze ettől még a PUBG-ba az RX570-ed kifogja dolgozni magát, mert lehet nem 100%-on fog menni, de 90% körüli lesz gondolom.

2019. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat:DD
2019. febr. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!