Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom megoldani hogy a...

Hogy tudom megoldani hogy a gepem a videokartyat hasznalja megjelenito eszkozkent?

Figyelt kérdés
Eddig a videokartya volt hasznalva HDMI kabellel de valami volt a geppel ,egy darabig nem kapcsolt be ,szetszedtem-osszeraktam (a videokartyahoz nem nyultam) es most csak akkor van kep ha az alaplapi RGB csatlakozot hasznalom. A gepen belul sehol sem latom a videokartyat. A geprol semmi se tunt el ,szoval a merevlemezeknek se lett baja ,drivert is letoltottem. Probaltam azt ,hogy megy RGB-rol aztan kihuzom es atdugom HDMI-re,de semmi ,igy nem ad kepet. Hogy erem el ,hogy megis a videokartyat hasznalja?
2019. febr. 2. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy akkor meghalt a videokártya?

Köztudottan azok mennek el először, hisz terhelés alatt akár 80fok fölé is mennek, ha valami blower például.

2019. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem.

Megoldodott igazabol,nemtudom mi volt a baj.

Parszor ujrainditottam ,nem volt valtozas aztan egyszer aramtalanitottam a gepet (igy kapcsoltam ki) es amikor bekapcsoltam szepen ment a gep videokartyaval.

2019. febr. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!