Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kitakarítottam a gépemet és...

Kitakarítottam a gépemet és mikor összeraktam nem akar beindulni mi a baja?

Figyelt kérdés

Eleinte bekapcsolt kb 3mp ig ment aztán leállt majd újraindult és ugyan ezt csinálja.

Meg igazítottam a processzort és most pedig folyamatosan szünet nélkül röviden sípol tehát a csipogás nem 1 folyamatos hanem egymást követő rövid csipogások kb 10mp és utána leáll.

Próbáltam már ramokat cserélgetni videokártyát is de ha bent sincsenek is ugyan így csipog tehát azokkal nem lehet baj



2019. febr. 3. 10:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Lehet kapott valami nedvességet a dolog vagy sérült esetleg valami rosszul van berakva ,egy kábel nincs a helyén rendesen.
2019. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké most akkor végig megyek rajta hátha csak az
2019. febr. 3. 10:17
 3/13 anonim ***** válasza:
A procit én újrahelyezném, meg persze megnézném nem-e sérült a foglalat, vagy amd esetében a proci(láb).
2019. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kábel csekk után se jó próbáld meg az elemet kivenni vagy 5 percre, ha azután se jó akkor mindent húzzál le róla csak a videókártya maradjon ramok, hdd nélkül nézd meg mit csinál, videokártyát is meg lehet törölni ami bemegy a foglalatba van h kontakt hibás a por miatt. Egyelőre ennyit nézz meg. Általában a ramok szokták ezt produkálni.
2019. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A processzornál el van hajolva jó pár láb ezt eddig nem is figyeltem és pedig direkt óvatosan raktam be és szedtem ki.
2019. febr. 3. 10:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmi hiába próbálom bárhogy ha csak simán processzor van benne egyedül akkor is ezt csinálja
2019. febr. 3. 10:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Alaplap kuka, vagy foglalat csere. Egyik sem olcsó.
2019. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem, hogy a takarításhoz minek kellett a procit kivenni.
2019. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"minek kellett a procit kivenni"

Egy takarításhoz? Ezt én sem értem.

2019. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el uj procira gyujteni
2019. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!