Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel tisztítsam ki a gépem?

Mivel tisztítsam ki a gépem?

Figyelt kérdés

Szeretném már kicsit leportalanítani a gépemet belülről de nem tudom mivel csináljam.Valami egyszerű módszert mondjatok!


Köszi!


2010. jún. 30. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Porszívó.
2010. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
82%
Sűritett levegő, kompresszor, porszívó. A 3 közül csak van valamelyik otthon. Porszívóval nem a legerősebben kell, de attól sem lesz baja. Én azzal csinálom. Bár nekem nem nagyon porosodik, mert nincs rajta az oldala.
2010. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Legbiztosabb, ha úgymond atomjaira szeded. :)

Memória kivesz, foglalata körül rendet tenni, videókártyát szintén, illetve a processzor még ami igazán fontos.

Ventilátora biztos rendesen összegyűjtötte a port a hűtőbordák közé is.

Nem egy nagy ördöngösség, ha nem sajnálod rá az időt szétkapni, akár egy kis ecsettel szépen lelehet ezeket tisztogatni.

2010. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kis szívóerőre állított porszívóval és antiszatikus portörlővel szoktam. A ventillátorokhoz (táp, proci, videokártya) puha sörtéjű, nagyobb ecsettel férsz hozzá.
2010. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*antisztatikus
2010. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ventilátorokat, bordákat ecsettel( nem azzal amit a kerítést festitek :D )többi mehet kompresszorral vagy porszívóval, de vigyázz nehogy leszippants egy jumpert az alaplapról, mert utána túrhatod a szemetet....
2010. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor porszívóval és ecsettel fogok próbálkozni, esetleg valamilyen kendővel:)


Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 1. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!