Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek? (lent)

Milyen laptopot vegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom használtat vagy újat éri meg jobban és, hogy honnan és milyet érné meg :/

A rászánt pénz nem sok, olyan 80 ezer körül gondoltam. Nem gamer gép meg ilyesmikre gondoltam csak így utazáskor, meg így a PC mellett. De nem bánnám ha tudnék rajta programozni/dolgozni meg így gyors lenne. Böngészés, netezés, nem akadna stb. Az alap dolgok. De ha azért videókat is játsszon le. Igaziból nem vagyok képben a hardveres dolgokkal, ilyen ár érték arányban a legjobb kéne, vagy mondom ha van valami jó használt laptop bolt vagy ilyesmi akkor érdekelne, a legjobb laptop ami ebből a pénzből kihozható :)

Nézegettem és vannak jó ASUS meg Lenovo laptopok. A személyes igényem, hogy SSD legyen benne, hogy gyors legyen. Ha HDD is van benne mellette az 300 ezertől kezdődik szóval gondolom külső HDD kell majd mert egy SSD olyan 128GB és ennyi van össz-vissz.



2019. febr. 9. 20:55
 1/3 anonim válasza:
0%
used to be better in search of incredible
2019. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használtan nézelődj, újonnan nem kapsz ennyiért normális laptopot, használtan már lehet találni.
2019. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én valami ilyesmit vennék, de a legjobb az lenne, ha erősebb processzorral rendelkezőt is találnál ennyiért:

[link]

2019. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!