Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó lesz ha így rakom össze a...

Jó lesz ha így rakom össze a gépem?

Figyelt kérdés

Intel párti vagyok teljesen. Szóval akármilyen jó árban van a ryzen amd-t senki ne merjen fel hozni. Ez a procira vonatkozik csak! Hisz egy I7 6700k se sokkal gyengébb mint egy i7 8700. Vagy mint a 100 ft-be kerűlő R7 2700X hiába több szállas procik!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Mivel a monitorom is 1440p így remélem a gép is alkalmas lesz arra , hogy ezen a felbontáson 144+ fps játszhassak a legújabb játékokkal is! Viszont a legroszabbul optimanizált játékoknál is aranyi jogon járjon a 75+ fps!



2019. febr. 12. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz, ha neked megfelel akkor ne fárassz minket egy olyan kérdéssel, amire nem vagy hajlandó elfogadni logikus választ.
2019. febr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MGéza ***** válasza:
100%

Minek neked 800W tápegység? Sli-t tervezel vagy mi a szösznek?

Gépház: Szerintem egy csicsás ócskaság, én nem bíznék ilyen neven nincs gyártóban.

Sdd: Még a nevét se hallottam ennek a gyártónak, inkább Samsung evo.

Memória: Lehetőleg ne SODIMM-et vegyél, mert az laptopba való.

2019. febr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1es plusz 1
2019. febr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A memória amit linkeltél laptopba való, K procihoz lehet venni gyors ramokat,mert támogatja

Az SSD felejtős a sata csatlakozás, a lp támogatja NVME ssd-ket, inkább olyat vegyél, mondjuk Samsung 970 evo, vagy Toshiba xg5 vagy WD black 3d.

A tápegység elég drága darab, a konfighoz elég egy 500w táp is, de minőségi legyen, BQ BN277 vagy FSP vagy XFX vagy seasonic.

A z170 lapban a sima 6700 procit is tudod húzni mod bios segytségével, nem kell K proci hozzá. Én is ilyet hasnálok, 6400t ES van 200bclk hajtva. :)

2019. febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért Skylake-et veszel és miért Z170-et? Inkább Kaby Lake-et és Z370-et, de legalább B250-et ajánlanék!

2. A RAM amit kinéztél laptopba való

3. Apacer helyett Intel, Samsung, vagy Kingston (Hyperx) SSD jobb

4. 800W-os táp abszolút overkill. Ikább legyen 500W, de akkor Enermax, Seasonic vagy hasonló jó márka!

5. Ennyi pénzért gagyi (GABA) márkájú TN monitor? Inkább vegyél IPS vagy xVA panelest, LG, Samsung, Dell, Acer márkákból!

2019. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

És most jön a válasz, amit nem fogsz elfogadni:

[link]

A Ryzen 5k-val olcsóbb, csak új és van rá garancia.

De tessék nyomogatni a lefele mutató nyilat meg a behajtani tilost, mint süket a csengőt, akkor is igazunk lesz.

2019. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké. Értem szóval a ram az felejtős. SSD-ből azt hittem az apacer jó márka. Prociból z170-es lapban a sima i7 6700-at ugyanolyan órajelűre lehet tuningolni? Monitorból pedig olyan kell ami minimum 1440p 120hz! Tápnál pedig azért hittem azt , hogy az 500W nem elég mert az i7 6700k-t tervezem majd húzni. Legalábbis valameddig! Illetve ramból min 2800 mhz-set szeretnék. Azt támogatja akkor a proci,lap is?!
2019. febr. 13. 10:24
 8/9 A kérdező kommentje:

És ez a kombo?

Mert a Raidmax az nem jó márka tápnál?


[link]


[link]


Gépház: Passz , led-es legyek és elférjek benne. Nem tudom , hogy az általam linkeltel mi a baj , ha egyátalán a neve miatt van


ssd: [link]

2019. febr. 13. 10:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak a 6 generációs procikat lehet húzni és csak z170 lapban , a z270 lapokban már megszüntették ezt a lehetőséget.

Ha mos bios van a lapon akkor a memóriák órajele is szabadon állítható, vagyis a sima 6700 is mehet 4500-5000mhz. Ez ugyanolyan BCLK tuning mint a c2d lapoknál volt korábban és amit az intel szándékosan korlátozott.

Innen le tudod tölteni a BIOS-t

[link]

2019. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!