Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre a gépre ami nekem van,...

Erre a gépre ami nekem van, megéri játékokat venni?

Figyelt kérdés

AMD FX 8300 3.3 ghz

Thermalimg Maxho 120 hűtő

12 gb ddr3 1866mhz ram

GeForce GTX Titan Black 6gb vga


Elmennének vele a legújabb játékok vagy a procin húzzak? Úgy tudom a max az 5.6 ghz amire lehet húzni!?



2019. febr. 14. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Giga 78lmt rev 6.0 lapom van és egy thermaltake london 550w gold táp!
2019. febr. 14. 14:21
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb mai játék erőteljesen CPU limites lesz, de ahol nincs sok npc vagy online másik játékos, ott teljesen jól el lehet lenni (lásd Doom legújabb része), játékokra elég ez a proci is.


Ha a processzort húzni jól meg akarod húzni (5GHz fölé), oda kell egy jó 20 ezres lég vagy 40 ezres vízhűtés, illetve egy 990FX chipsetes lap is a jobbikból. A mostani lapoddal az ilyen komoly tuning erőteljesen felejtős, lefolyik majd a gépház oldaláról a lapkakészlet kb.

2019. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MGéza ***** válasza:
Felejtsd el a szénné tunigolást, nem nyersz vele annyit amennyit kéne. Újabb processzorral többre mennél.
2019. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!