Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy I7 2600 (vagy I7 3770) és...

Nagyzsolt1 kérdése:

Egy I7 2600 (vagy I7 3770) és egy GTX 1050 ti meghajtására elegendő egy M-tech 450w-os tápegység?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az M-tech tápegység nem olyan jó de kb mikor 5 éve megvettem a géppel még értettem ennyire hozzá.

Ahogy már írtam kb 5 éves de később lecserélném.

Ha nagyon múszály akkor hamarabb is.



2019. febr. 16. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt mi innen nem tudjuk megmondani teljesen.(pontos típus és teszt hiánya miatt)

Papíron elég, a konfig fogyasztása nem valami nagy szóval gyakorlatilag is elégnek kell lennie.

Más kérdés hogy nem biztonságos egy darab, valószínűleg hogy bármiféle baj van a táppal magával viheti a konfigot így én minél hamarabb cserélném ha lehet.

Minimum egy Masterwatt Lite-ra, de inkább System Power 9-re.

2019. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira olcsó gép, szerintem felesleges kockáztatni egy pár ezer forintos tétel miatt, hardveraprón már egész kedvező áron van megbízható táp. Chieftec CTG, XFX Pro, Corsair VX ilyesmik.
2019. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Bőven xd! Akár egy gtx 1070 de még ehy 1070 ti-vel is elvan! De igazából ha már i7 3770 is szóba jött én ennyiért inkább vennék egy tuning lapot nem sokkal drágább illetve egy i7 2600K ha a keretbe bele fér egy i7 2700k! De már a 2600k is gyorsabb alap órajelen, ha húzod akkor akár egy Ryzen 5 1500X-nél is erősebb lehet!
2019. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!