Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen a laptopom kijelző...

Miért ilyen a laptopom kijelzője (kép)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Szóval először csak az első képen lévő helyen voltak ezek a fura foltok, ma észrevettem, hogy a kijelző másik részén is vannak már (a 2. képen lévő helyen).

Miért vannak ezek? A használatot nem zavarják, nem is látszanak szinte, max ha úgy esik rá a fény/fehér háttérnál.

Próbáltam letörölni, de nem jön le, akármit használok rá.

Mi ez? Mivel tűntethetném el? Mint írtam, nem zavarja a használatot, de engem zavar a tudat, hogy ott van.

2 éves lenovo laptop, matt kijelzővel.


(Bocsánat a rossz minőségű képekért, nem tudtam jobban lefotózni, akárhogy próbálkoztam.)



2019. febr. 16. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak tippelek, de ez olyan, mintha valaki világoskék alkoholos filccel firkálta volna össze a kijelzőt. A pixelhiba az nem ilyen, és a megfolyt kijelző sem így néz ki. Ettől függetlenül persze lehet a kijelző hibája, de minden esetre nagyon érdekes forma. Van szinte szabályos kör alak is a második képen. Ahogy mondom, az én tippem az alkoholos filc, de lehet, hogy más mást lát benne.
2019. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!