Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core...

AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core 3.1GHz elég Virtuális vagy emulátor, vagy játékék+ böngésző futtatására vagy miért nem szeretik a FX 8350 processzort?

Figyelt kérdés
Mert minden ki Ryzen meg i5-t akar ajánlani de valahogy úgy érzem a 4 mag 4 szál nekem nem elég és kicsit drága is a keretem mellé :(

2019. febr. 16. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne elég?

A virtuális emulátor is inkább több RAM-t igényel, a játék + böngésző páros sem okoz neki gondot bár attól függ hogy milyen játékról beszélünk.

FX8350 egy elavult CPU, hiába több mag és szál ha régi architektúrával készült, magonként édes kevés a teljesítménye, sok a fogyasztása és sok hőt termel, az alkalmazások többsége már nincs rá optimalizálva így simán jobb egy 1200 tőle nem is kis fölénnyel.

" Mert minden ki Ryzen meg i5-t akar ajánlani de valahogy úgy érzem a 4 mag 4 szál nekem nem elég és kicsit drága is a keretem mellé :("

De miből gondolod ill. miért szál alapján választasz CPU-t?

Az csak egy paraméter, ennél sokkal több dolog határozza meg egy CPU teljesítményét.

2019. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hardverapro n nézelődj. Az FX meg egy elavult termékcsalád régi architektúrával + egy radiátornak felel meg.
2019. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egy Ryzen 3 is odaveri az összes FX-et, hiába a sok plusz mag.
2019. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem rosszak azok az FX 8350 procik. Benne van még minden fontosabb utasításkészlet amire ma még szükség van és ez még nem is az a melegedős fajta.
2019. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!