Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a képernyő...

Hogyan tudom a képernyő pozicióját visszaállitani?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy a képernyöm elállitodott és behuzodott a kép és jobb oldalon 5 cm eltollodott. Monitoron probáltam hogy reset de nem csinal semmit, gépen meg ha sikerül is beállitani akkor a játék elinditás eltolja megint az asztalon is

#képernyő #hiba #screen position #képernyő pozició
2019. febr. 16. 18:19
 1/5 hypno ***** válasza:

Jobb klikk az asztalon és a képernyőfelbontás fülön nézd át a beállításokat.


"Felbontás" legyen a kijelző natív felbontása, a "speciális beállítások"-nál pedig válaszd a "megjelenítő képméretének megtartása" opciót.


Aztán jelezd, hogy rendbe jött-e a dolog.

2019. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben testver hazaérek első dolgom az lesz. Amit amugy észrevettem hogy ezt akkor csinalta mikor leszedtem a videokartyamhoz a drivert (amd raedon hd 6670) es telepitesre kerult. De ha meg letorlom akkor nagyon lassu a gép is. Bárhonnan szedte le mindegyiknel eltolta a felbontast. Konkretan resetelve a monitor olyan hogy bal oldalrol a kep fele nincs meg. De ha a felbontast 1440x900 rol 1280x1024 leveszem akkor bezzeg jó de hát nekem kell az az 1440x900.
2019. febr. 19. 05:58
 3/5 A kérdező kommentje:

Gep specifikációi:

Intel pentium dual cpu e2180 2 gh

Amd raedon hd 6670

Asus p5b lga 775 alaplap


Helyesírásért bocsesz de telórol irok.

2019. febr. 19. 06:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Monitoron hiaba allitok akkor is kimarad 5cm.
2019. febr. 19. 06:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Na sikerült addig áttitgatnom hogy most jól mükszik de nincs arra lehetöség hogy ezt elmentsem ? nehogy egy játék eltolja megint. vagy hogy tudnám beállitani hogy fix legyen
2019. febr. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!