Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze tudnátok rakni nekem...

Össze tudnátok rakni nekem egy pc-t?

Figyelt kérdés
A keret kb 100 ezer lenne. Szeretném ha futna rajta a GTA V, Medal Of Honor, stb ilyen játékok elfogadható grafikán. Meg szeretnék vele studiózásba is kezdeni, tehát jussanak rajta stúdiószoftverek. Ki lehet hozni annyiból? Ha nem mennyiből? Meg milyen monitort ajánlatok hozzá 25 ezer körül? Aki tud segíteni annak nagyon megköszönném!

2019. febr. 18. 00:47
 1/5 Legális Technocol válasza:

Nem lehet kihozni, de tudsz olyan alap multimédiás gépalapot venni, amit később fejleszthetsz erősebbre.

Kb. a duplája amire szükséged lenne, de jó szívvel inkább 250 ezer forint körüli összeg.

2019. febr. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyiből még használtan sem nagyon. 200000-rel már lehet valamire jutni.
2019. febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha néhány dolgod hardverapróról vennél, akkor szerintem megoldható, de ha mindenképp minden újonnan kell, akkor erősen felejtős, mert egy tényleg alap játékgép 150 ezernél kezdődik.


A gép:


Használt alkatrészek (hardverapro.hu):

-Intel Core i5-2400 vagy 2500 (9-10k)

-2x4GB DDR3 RAM (8k)

-1155 alaplap (10k)

-RX470 4GB videokártya (30k)


Új alkatrészek:

-Arctic Alpine 11 Plus (3k)

-WD Blue 1TB (WD10EZEX) (12k)

-FSP SP500-A 450W (10k)

-Akyga AK995BK (5k)

Opcionális: Adata SU800 240GB (12k)


Ezen a konfiguráción Full HD felbontásban és közepes beállítások alkalmazásával gyönyörűen futnának az általad említett játékok és ha a jövőben fejleszteni szeretnéd, vehetsz bele egy 3. generációs i7-et, ami megbírkózik egy GTX1070-nel is.

2019. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked fiam mindegy, le se írtad milyen stúdiót építész.


Épkézláb laptop 200ert használtan talán. 100ert .. nem igazan

2019. febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ki lehet hozni szukosen, hasznalt alkatreszekbol, de lehetseges (en is hasonlo gepet rakok ossze eppen, ajandekba).

Hardverapron rengeteg alkatresz van, onnan tudsz valogatni. Elottem irtak i5-ot, en lehet hogy inkabb egy AMD Ryzen 3-ast valasztanek hasznaltan.

Alaplapbol lehetoleg jobbat, hogy tudd fejleszteni kesobb, erre kolts foleg.

SSD-t hagyd egyelore, maradj a HDDnel, 500 gb elegendo szerintem (lassabban tolt be a rendszer meg par alkalmazas, de az FPSt nem befolyasolja annyira).

Videokartyabol RX550 vagy GTX1050, hasznaltan szinten.

Tapegysegbol belepot, hasznaltan.

RAM-bol 8 gb elegendo egyelore, lehetoleg DDR4, az sokat segit.

Lehet az alaplap miatt kisse kilog a 100 ezres keretbol, de inkabb meg gyujts ra 10-20 ezret, hogy kesobb fejleszteni tudd.


Monitort hasznaltan mar tudsz venni 24 inch kepatloval, fullHD felbontassal ennyiert siman (pl. computer imperium).

2019. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!