Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek asztali számítógépem...

Ha veszek asztali számítógépemhez egy vezeték nélküli egeret, akkor az működne-e, ha a vevőegységét a hátlapi portba dugom, az egér pedig a gép előlapja felett lenne?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Tök mind1 melyikbe dugod a lényeg h ne kilóméterekre legyen az egered a géptől ennyi.
2019. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Működne.
2019. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Találkoztam már olyan kínai gagyival, aminek ez a plusz távolság pont elég volt hogy akadozzon. De normálisabb termékeknél természetesen nincs gond.
2019. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesen működik, ha nem valami kicikínai ezeöccá' egérről van szó. Én így használom a billentyűmet és az egeremet is már néhány éve.
2019. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én egy YENKEE márkájúra gondoltam, erről a márkáéról mi a véleményetek?
2019. febr. 20. 14:00
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem ismerem a márkát, de annyira full gagyi nem lehet, ha magyarra lefordították a honlapjukat. De ha ne adj Isten mégse működne, max veszel hozzá egy USB hosszabbítót.


"# 4 : Tökéletesen működik, ha nem valami kicikínai ezeöccá' egérről van szó."


Nem rég rendeltem a kínai gearbest.com webáruházból egy Alfawise WM01 fantázianevű full kínai vezeték nélküli egeret, kemény 600 Ft -ért akciósan. Meglepődtem a minőségén és több méterről is akadásmentes.

2019. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!