Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezek közül melyik...

Szerintetek ezek közül melyik gép éri meg legjobban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Bocs, a sok linkért, aki végignézi, annak előre is megköszönöm, de ha nincs kedvetek így összehasonlítani, elég ha csak 1-2ről megmondjátok, hogy megéri-e? :)



2019. febr. 22. 02:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ez? [link]
2019. febr. 22. 02:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Én összeraknék magamnak egy gépet, olyan minőségi alkatrészekből, melyekből én szeretném.
2019. febr. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mire szeretnéd használni. Ha játékra akkor keress 100000 ért gépet de ha írásra, böngészésre akkor meg 50000 ért.
2019. febr. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Am4 athlon 220ge 17k

Lap GIGABYTE B450M S2H 18k

Ram CRUCIAL CT8G4DFS8266A 1X8GB 2666MHZ DDR4 MEMÓRIA 15k

Táp FSP FSP350-50AHBCC 350W 8k

Ház MODECOM LOGIC K2 AT-K002-10-0000000-0002 FEKETE 5k

HDD

SSDWestern Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez 12k

SSD

Adata 128GB Ultimate SU800 ASU800SS-128GT-C 9k

84.000 össz

2019. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok, hogy írtok, de mindig bonyolítjátok :D. Nem akarok játszani, amikkel szeretnék, azok elmennek ezeken bőven. Nem akarok nagyon gépet se összeállítani, mert nem akarok erre időt áldozni, összerakni, ha már valaki összerakja megint pénz. Máshol ajánlották, hogy ha megbízható gépet akarok, akkor brand gép kell, azok közül nézegettem. Alap programok használata, internet, ezekre kell, gyors legyen, megbízható, halk, esetleg könnyű is, de ez nem fontos, és érje meg, olyan szempontból se árt, ha megéri, hogy mennyire tartja meg a minőségét, nem akarok olyat venni, ami 2 év múlva már képtelen lesz ezeket az alap funkciókat ellátni. Ha eltudja látni a leggyengébb is 10 évig, akkor jó. Ja, és nem véletlen a legdrágább gép 65 ezer, ennél egy fillérrel se akarok többet költeni, már ez is bőven sok arra amire mi használjuk a családban. Nekem egy másik kérdésnél i5-öket ajánlgattak, nem tudom azért-e mert az i3 előbb el fog avulni, igazából nem vagyok egy nagy számtech zseni, szóval nem tudom, a lényeg, hogy ezekre képes legyen. A mostani gép azért nem jó, mert nagyon kevés benne a memória, nem is visz ddr3-at, és egy olyan hdd van benne, ami örökké újraindulgat, azon tovább akarok adni, vagy esetleg a hdd-t lecserélni ssd-re és odaadni a rokonoméknak, akiknek meg olyan van, amit egyrészt telehánytak, másrészt az xp megy rajta, meg most nem ártana az összeset lecserélni egy ssd-sre, de ennyi, ezeket akarom, és minél kevesebbet költeni ezeken az igényeken belül.
2019. febr. 22. 10:13
 6/6 levis56 ***** válasza:
Inkább ezt venném,olcsóbb és megbízható eladó. Rendszernek egy ssd és amire neked kell arra tökéletes. [link]
2019. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!