Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen üzletben lehet a...

Milyen üzletben lehet a legtöbb billentyűzetet kipróbálni?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan üzletet Magyarországon, ahol ki lehet próbálni akár 50-100 különböző típusú billentyűzetet?


A legtöbb üzletben maximum 10-20 féle van csak kirakva és ez nem elég ahoz, hogy megaláljam azt, amire szükségem van, neten meg látatlanban nem akarok többet billentyűzetet rendelni, mert már jópárszor megszívtam.


Sajnos az sem jó megoldás, hogy megveszem a legdrágább billentyűzetet, mert nekem mindenképp halk billenyűzet kellene, a mechanikusak meg nem elég halkak (még a cherry mx silent sem).



2019. febr. 22. 04:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát szerintem egy alkalmazottat valahol kérdezz meg ahol vannak billentyűzetek és onnan biztos megtudod. Ha kedves még fel is bontja neked hogy nézd meg de nem biztos.
2019. febr. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

Olyan üzletet Magyarországon nem találsz.

A legtöbb cucc a Media-Markt-ban van kirakva.


Talán célszerűbb, ha kinézel magadnak pár halk típust és utána megkeresed azokat a boltokat., ahol ezeket ki is tudod próbálni.


Nekem a Cougar 200K bevált. (Csendes, világít, pont jó) Viszont sokan panaszkodnak rá. Kétségkívül egy konzumer darab, viszont cserébe viszonylag olcsó és már 3 éve gyúrom.

2019. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50-100 kirakva sehol sincs szerintem, de alza vagy mediamarkt
2019. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
- De ha rám írsz privátban szívesen segítek megkeresni a számodra megfelelőt.
2019. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!