Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD-ből milyen belépőszintű...

SSD-ből milyen belépőszintű SSD-ék vannak?

Figyelt kérdés

Arra a célra hogy rajta legyen a Windows 10, driverek,játék kliensek (Steam,Uplay,Origin,Epic...)

128 mennyire elengedő, ha nem tudok még bánni velük?


Arra gondoltam veszek egy olcsót, addig is megtudom hogy hogyan kell használni és ha tönkremegy majd mehet a drágább minőségibb..



2019. febr. 22. 20:35
 1/7 anonim válasza:
Nem kell megtanulni kezelni. Ugyan olyan mint pl egy hdd csak gyorsabb. Én megszívtam, mivel 15000ért vásároltam régebben egy kigston 120gb-osat (nincs vele semmi baj). Mostmár látom, hogy 120gb-osat kapsz 10000ért. Steam sokat elvisz, plusz ha a win10-et is rá akarod rakni, akkor legalább 240gb
2019. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én az az átlag élettartalma miatt félnék, vennék egy Samsung SSD például aztán pár év használat után ennyi volt..

240 gigából is vannak olcsóbb kategóriák azok közül mi a különbség?

2019. febr. 22. 20:43
 3/7 hypno ***** válasza:

A legolcsóbb ajánlott SSD a Crucial BX500

[link]


Itt találsz továbbiakat is:

[link]


120 Gb elég a rendszer alá, de különböző okokból a nagyobbak gyorsabbak és tartósabbak. És már megfelelően olcsók is.

2019. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg bármelyiket 10 évet kihúz. A Samsung általában jobb de nem kötelező jelleggel. Írni a Samu ír gyorsan de javarészt nem érezhető. Nekem van samsung meg kingstonbol olcsó még hyperx meg egy adata semmi eltérést nem érzek. Ja meg egy hibás noname 2 éve 0 százalék kondícióval azon fut a nasom rendszere .
2019. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ősszel vettem egy 240 gigás WD Greent 13k-ért, nincs rá panaszom. Annyi, hogy ne futtass rajta töredezettségmentesítőt. (A közeljövőben tervezem átszerelni a laptopba, és szerezni egy nagyobbat, mert 5400-as HDD-vel nem élet az élet.)
2019. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ADAT SU650 pl.
2019. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Integral memory, a 120 gb-os 6-7000 ft. Meglepően jó teljesítménnyel bír.
2019. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!