Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd ryzen 5 2600-hoz milyen...

Amd ryzen 5 2600-hoz milyen alaplapot érdemes venni?

Figyelt kérdés
asus, gigabyte, asrock, msi? Gigabyteból találtam jókat, de nem tudom hogy maga a márka mennyire jó. A gigabyte uefikról azt hallottam hogy rosszak, nem valami jó a kezelőfelülete ellenben a többivel. AZ msi-vel meg az a baj, hogy megvan milyen videokártyákat támogat, legalábbis fent van az alaplap oldalán, hogy melyikek támogatottak.

2019. febr. 25. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek megbízhatóak:

Asrock B450M Pro4 / MSI B450M Gaming Plus / Gigabyte B450 Aorus M / MSI B450M Mortar / ASUS TUF B450M-Plus Gaming / ASUS Prime B450-Plus / ASUS TUF B450-Plus Gaming / Asrock B450 Pro4

Egy bődületesen nagy hülyeséget mondtál ezzel : "AZ msi-vel meg az a baj, hogy megvan milyen videokártyákat támogat, legalábbis fent van az alaplap oldalán, hogy melyikek támogatottak" Minden alaplap támogat minden olyan videókártyát amilyen a foglalatba belemegy tehát minden PCI-Expresszes kártyát fel fog ismerni és működni is fog vele.

2019. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te voltál a 980Ti-s kérdező, nem? Ott már írtuk, hogy ne foglalkozz a VGA-s listával, mert hülyeség. Akkor mégsem MSI B450 GAMING PLUS kell? Akkor viszont írj egy keretet, hogy tudjunk ajánlani valamit.

A Giga amúgy semmivel sem rosszabb a többi márkánál, mindenkinek van vacak és jó VRM-mel ellátott deszkája is.

2019. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alaplapnál elég sok szempont van, van ami valakinek irreleváns, másnak meg kötelező. Ott van mondjuk a form factor kezdésnek... A videókártyás marhaságot felejtsed el, leszámítva pár beteg frankenstein kreálmányt bármilyen PCI-E eszközt teszel bele működni fog amíg van driver.


Ha tisztul az AM4 platform további sorsa én mindenképpen upgradelni tervezek, így minimum egy MSI B450 Pro Carbon AC-t vennék, de így igények nélkül nehéz igazán hasznos tanácsot adni.

2019. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!