Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD oldalán tudok garanciát...

Az AMD oldalán tudok garanciát igényelni hibás hardver esetén?

Figyelt kérdés
Kerestem neten, de konkrét választ nen találtam, azt tudom, hogy igényelni lehet, vagyis ki töltöm a digitális űrlapot, be írom a termék adatait. De fognak nekem infót adni, hogy melyik futárcéggel küldjem el nekik, meg hova? Mert más videókon leírásokban világos, hogy a legnagyobb nevű futár céggel követelik, meg azzal is hozzák ki, ha el ismerik, de itt nálam Szerbiában egyszerűen nem tudom el képzelni, hogy ez ennyire jól működnek. Valakinek valamit tapasztalata esetleg Vág tanácsa, mindent meg köszönnék.

2019. febr. 25. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A honlapon csak ellenőrizni tudod a garanciát, igényelni ott kell ahol vásároltad, számla és/vagy garancialevél bemutatásával, a hibás termék leadásával. Ha webshopból vetted, jó esetben küldenek érte futárt, de van hogy neked kell megoldani a visszaküldést.
2019. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval, csak akkor foglalkoznak kérelemmel, ha egy bolt, kérelmezi azt, nem pedig privát személy?
2019. febr. 25. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Te mint magánszemély a bolttal állsz szerződésben, a bolt pedig az AMD partnereivel, akiknek az AMD szállít. Ezen a láncon megy végig a termék, míg végül te megveszed. A garanciális folyamat ugyan ez visszafelé annyi különbséggel, hogy a bolt először megpróbálja megjavíttatni a terméket. Ha ez nem sikerül, kapsz egy másikat, míg ők leboltolják a gyártóval. Ha nem így lenne, rengeteget kéne várni egy garanciális ügyintézésre.
2019. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, sokat segítettél :-)
2019. febr. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!