Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kéne egy kis help Az van hogy...

BBMX kérdése:

Kéne egy kis help Az van hogy a videókártyám csak akkor csíkoz amikor nincs alatta egy alátámasztás oszlop pl egy ceruza ami gyomja fel?

Figyelt kérdés
Egy sapphire hd 7850ről van szó 1. tulaja vagyok eddig nem volt semmi baja sem :/ PÜ-t ne irjatok pls

2019. febr. 25. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vagy rosszul van berakva a pci-e slotba/kimozdult belőle (megoldás: szedd ki majd rakd be újra), vagy ha gyengébb minőségű az alaplap, akkor lehet, hogy az évek során meggyengültek a pci slot forrasztásai és ezért kontakthibás (megoldás: tedd át egy másik pci slotba).
2019. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MGéza ***** válasza:
Mivel ha jó értem a csatlakozót kitámasztva jó a jelátvitel így úgy gondolom, a hiba ott keresendő. Szerintem elengedte valamelyik lábat a forrasztás, így első blikkre. Ha nem analóg(d-Sub) csatlakozós monitorod van akkor próbáld meg másik csatlakozóval használni, ha úgy nem jön elő a hiba akkor egyértelmű.
2019. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget csak az a gond másik gépben is ezt produkálja és hdmis a monitor de kiprobáltam mindennel ugyan az :/
2019. febr. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!