Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konzol vásárlás?

Konzol vásárlás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy konzolt vásárolni. Arra lennék kíváncsi, hogy a 8GB RAM elég, vagy vegyek inkább 12-16GB-ot? :(


Lehet gáz, de még életemben nem volt konzolom. Használtam már, de... értitek. :)



2019. febr. 27. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És konzolban hova akarsz ram-ot fejleszteni, mikor az egész egy lezárt gép, amibe nem tudsz belenyúlni, ha megbontod buktál minden garanciát?

Konzolnál nincs ilyen, mint asztalinál, hogy most ilyen ram, olyan vga, stb. Vannak típusok, azok közül lehet válogatni.

A fő kérdés milyen típusú játékok érdekelnek, ettől függően lehet PS4, Xbox one vagy Nintendo switch, ha megvan milyen fajta konzolt akarsz, utána jöhet a pontos típus, kell a 4k, 60 fps, stb.

2019. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem neked nem való a konzol, inkább maradj a PC-nél... Ezek zárt rendszerek, nem lehet fejleszteni.
2019. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Félreérted. Nem bele akarom szerelni, hanem hogy melyik típust éri meg, ami 8gb-al vagy inkább 12-vel jön. Vagy van egyáltalán konzolnál jelentősége?


Igaz is, én hibám, én nem tudtam emberi módon fogalmazni. :*

2019. febr. 27. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nulla a jelentősége a RAM-nak. Nekem van sima Xbox One S-em és X-em is, egy kezemen meg tudom számlálni, hány játéknál látok bármilyen különbséget a töltési időkben vagy a grafika minőségében.
2019. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlen a tárhelyre gondolsz?
2019. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Xbox One és PS4 konzolokból 2 típus van. Egy alapgép és egy komolyabb amin szebben futnak a játékok. Xbox esetén Xbox One S az alapgép és Xbox One X a komolyabb. PSnél PS4 Slim az alap és PS4 Pro a komolyabb. Ezekbe fix hardware van, a komolyabban nyilván több a ram, de ennyi. Ezeken kívül csak annyi különbség van a gépekben, hogy 500GBtól 2TBig lehet benne merevlemez.
2019. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A PS4 6TB-ig fejleszthető fel.
2019. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!