Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemen elfutnának ezek a...

A gépemen elfutnának ezek a játékok?

Figyelt kérdés

Killing Floor,Killing Floor 2, H1Z1,Devil mcrae játékok,Dyning Lyght,Metro Exodus,Agony,Rainbow Six Siege


1440x1030 felbontású a monitorom. Milyen beálításokkal mennének? A gépem:


MS-Tech 750W táp

GeForce GTX 590 2 vga 1-be

Intel Core I7 880 3.06 GHz

(7,5gb) ddr3 ram eleve 9 gb lenne



2019. febr. 28. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Metro meg Agony kötve hiszem, a többihez se túl combos
2019. febr. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Exodus és Agony szerintem is, ami necces + a most kijövő Devil May Cry, bár azok sem reménytelenek. Igaz, hogy régi videokártyád van, de anno csúcskategóriás volt, a procin is eldöcöghet még pár mai játék. A táp miatt viszont aggódnék a helyedben, nem ártana valami megbízhatóbb darab.


Ja, ha esetleg Agony nem menne, nem fogsz lemaradni semmi jóról, én próbáltam, és irtó pocsék game, ha engem kérdezel.

2019. febr. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg a ram lehet kevés, meg a proci egy kicsikét. Egy gtx 590-en el kéne futnia főleg 1440x1030-as felbontáson amúgy ha lehet ezen a felbontáson max beálitásokkal játszanék legalább az R6-al! Bár a proci miatt ezen a felbontáson lehet bottleneck lesz. Magyarúl lehet be fog esni az fps 60 alá pár játéknál! De az gtx 590 szerintem csak elég kb gtx 960 vagy r9 285 szintjén lehet. Ramból pedig úgy tudom néhány játéknak 10 gb is el kell! És igen a tápomat pedig majd szeretném cserélni, egy chieftec Smart 700W-re!
2019. febr. 28. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!