Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ilyen videokartya?

Van ilyen videokartya?

Figyelt kérdés

Valaki emlitette hogy az rx 560nak van gyengitett valtozata. Ugye 35ezertol lehet kapni rx560at, az jo volna, de honnan lehet felismerni hogy gyengitett?

A PULSE jeloles vagy mi?


2019. febr. 28. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam. A GT 1030 nak van gddr4 memóriás változata na az gyenge.
2019. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis! A Pulse a Sapphire-nak az egyik típusa, ami az egyik legnevesebb videokártya gyártó. Gyakorlatilag a PULSE azt jelenti, hogy milyen hűtés található rajta.


Ezek a gyengített verziók karácsony előtt kerültek piacra európában, de lehet hogy magyarországon nem is volt. Ha minőségi gyártótól veszel videokártyát nem fognak átverni. Noname vagy kínai nevűt ne vegyél, és nem lesz gond.

2019. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az RX560D a butított.

[link]


A nevében a D nincs benne, de a kódjában igen!


Elvileg a kódjába kötelező betenni, ha nincs ott akkor jó.

2019. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráteszel még 5000 Ft-ot és kapsz 4 GB-os, normális rx 560-at
2019. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wishen láttam igy tuti hogy létezik
2019. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!