Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy ssd adat ssd-ként...

Ha egy ssd adat ssd-ként használva azt írja ki hogy a hozzáférés megtagadva, lehet vele valamit kezdeni valami programmal?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A kérdést se értem

Mi az az ssd adat?

2019. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A fájl jogosultsági beállításai alapján nincs jogod megnyitni. Ez nem az ssd hibája.
2019. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az adat SSD azt jelenti hogy nem fut rajta rendszer. A rendszer SSD pedig azt jelenti amikor rendszer fut rajta, amiről induláskor bootolt a gép. Olyan SSD-t amin rendszer van lehet adat SSD-ként is használni, pl. külső SSD-ként vagy ha D ként vagy egyébként van beállítva. Ilyenkor másik mghajtóról fut a rendszer.



Amit nem értek, egy rendszer SSD-t adat ssd-ként külső ssd-ként rátettem egy másik gépre, adatot vittem rá a gyökérmappában levő külön mappába, majd elvittem egy harmadik géphez s ott olvasnám. óriás pendrájvként használtam. S most ez a gép nem látja, de nem értem miért nem. Jogoultsági kérdés nem volt, olyannak kéne lennie mintha pendrájvot használnék, amin volt korábban is adat.

2019. márc. 1. 13:37
 4/15 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, látja a mappát, megnyitni nem akarja.
2019. márc. 1. 13:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy szakember aki több évtizede foglalkozik számítógépekkel és napi szinten otthon van mindenben azt mondta, hogy adattárolásra nem szabad SSD-t használni és nem az ára miatt.
2019. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ez adat átvitel lett volna egy vadonat uj ssd-vel.
2019. márc. 1. 14:02
 7/15 A kérdező kommentje:
igazából én se igy akartam csinálni, de az idő szoritott.
2019. márc. 1. 14:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Az NTFS fájlrendszer komoly jogosultsági rendszert alkalmaz. Ha egy fájlt x gépen felmásolsz rá, és úgy van beállítva, azt semmi más nem fogja beolvasni.
2019. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
elvileg nem állitottam be. ugyanakkor az a gép rendetlenkedett idönként a saját fájlait se hagyta törölni. de olvasni igen.
2019. márc. 1. 14:22
 10/15 A kérdező kommentje:
de úgy érted hogy van esély hogy arra a gépre visszarakva az SSD-t feloldhatom rajta a titkosítást és akkor visszakaphatom a fájlokat?
2019. márc. 1. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!