Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Battlefield V nagyon levan...

A Battlefield V nagyon levan butítva sima Xbox One-ra?

Figyelt kérdés
Az ismerősöseim többsége PC-n játszik én meg csak konzolon, de az összes szinte azt mondja hogy a Battlefield V nagyon rosszul nézz ki xbox one-on. Youtube videók alapján szerintem rendben van , de most nem tudom akkor ki mond igazat.
2019. márc. 2. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden vagy jobban néz ki vagy jobban fut pc n, sokkal erősebb a hardver, a konzolok megjelenésükkör rendszerint egy középkategóriás pc szintjén vannak(ami másfél-két év múlva alsó kategóriás pc szintjére csúszik). Az hogy jól néz-e ki meg relatív, szerintem a legtöbb játék kb 2009 után teljesen rendben van, sokkal szebbek a modern játékok de nem mondanám azokra sem hgy "nagyon rosszul néznek ki". Ha szerinted jól néz ki minden rendben van, te játszol vele konzolon, neked kell tetszen. 20 év múlva elhordják majd minden szarnak a pc s verziót, attól még ma nem veszi el a kedvét tőle senkinek, azzal foglalkozz ami téged érint.
2019. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az 1-el
2019. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dragon age origins 2009-es és mainapig szivesen játszom és nem leeht rámodnani ,hogy rossz grafika
2019. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

1. Nem igaz az állítás, nincs nagyon lebutítva.

2. Rohadtul nem számít, hogy egy játék High vagy Medium beállításokkal fut, a játékélményen SEMMIT nem változtat.

3. Ilyesmikkel tipikus agyatlan marhák dobálóznak, akik csak bele akarnak kötni valamibe.

2019. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mihez vagy szokva. Ha ő komoly gépen magas beállításokkal játszik PCn akkor már az, hogy a konzolos játékok döntő többsége 30fps elég durva különbség lehet. Ha jól emlékszem a BF az pont 60, de cserébe alacsonyabb felbontással.
2019. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!