Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért halk a mikrofonom?

Miért halk a mikrofonom?

Figyelt kérdés
Egy Asus ROG Strix GL503GE notebook-om van. Legújabb hangkártya Driver van rajta. Bármelyik headset-et akarom használni TS-en és játékban sem lehet hallani csak úgy mintha mindig elharapnám a szavak végét. A nagyobb probléma, hogy a beépített mikrofonnal is ugyan ez a problémám áll fent. Mindent probáltam már boostoltam is a hangerőt, az sem segíetett! Ha valaki tudna rá megoldást annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. márc. 2. 19:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy nem jók a driverek? Valaki esetleg tudná hol tudnám az összes olyan programot leszedni amit gyárilag rajta volt a laptopon, mert újra tettem rögtön amint megkaptam.
2019. márc. 2. 19:24
 2/2 eVoLNT5 ***** válasza:

van pár tutorial Equalizer APO-hoz youtubeon, amik gyárilag halkak

azokat lehet erősíteni amp-ot vele. szóval biztosan fogják hallani, de még emellett láthatod azt is, ha torzít is egy grafikonon.

2019. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!