Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Geforce gtx 970 videokartyam...

Szugulugu kérdése:

Geforce gtx 970 videokartyam van. Leszedtem hozzá az experience-t hogy fel tudjam venni a játékot.82 cm es tv-játszok amugy. Minden jol megy es semmi baj. Miután ugye leszedtem ki kapcsol a monitorom es nem indul semmi játék. Valaki valami tipp?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

a 82 cm-es tv lényegtelen, a felbontás annál inkább, 4k (UHD) felejtős ezzel a kártyával, fullHD-ra teljesen jó.

Egy letöltéstől, hacsak nem vírus nem lesz ilyen gondja. Esetleg arra célzol, hogy letöltötted a geforce experience-t és telepítés után nem indul semmi? Csak az experience-t töltötted le, vagy azon belül a videokártya legújabb illesztőprogramját/driverét is?

Operációs rendszer neve, bit száma (mivel gondolom windows, ha már játék)?

Csak a felvevő funkció indításakor nem működik megfelelően, vagy alapvetően a geforce exp. telepítése után hal be a gép?

2019. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ma pl ugy jatszottam..elinditottam a wotot,es letettem tálcára,és ugy szedtem le az exp-tugy megy a játék ha már belépett állapotban inditom vagy telepitem..ha a gépet kikapcsoltam,vagy kiléptem a játékbol,akkor ujra lekelett torolnom az exp-t,mert a játék nem indul el..kikapcsol a tv,és csak ki be kapcsol..le kell állitanom a gépet..utána bekapcsolom,letörölöm az exp-t es ujra elindul a játék..ma ezt csináltam jopárszor,mert ugye felvenni mindenképp akarok vele..a driver nem befojásol semmit..ugy is probáltam ha friss vagy ha nem friss..minden működik,kivéve ha nem rakom fel mellé az exp-t..szoval egyszerű lehet de mégsem tudok rájönni mi a baj..valamiért az exp-kavar be neki az egyszer biztos..a játék inditásánál..
2019. márc. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!