Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor a Youtube-ról hallgatun...

Amikor a Youtube-ról hallgatunk teszem azt egy zenét és a hang szakadozva jön, míg a képi anyag rendben van, akkor inkább merevlemez gond lehet, vagy memória probléma?

Figyelt kérdés

A hangkártyát kizártam, az rendben van. A HDD működésének ritmusát hallom szakadozva.

Persze ekkor a memória is működhet, azt meg ugye nem hallom.


2019. márc. 10. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:

A HDD-nek nincs sok köze ehhez.

Többre mennénk, ha leírnád milyen gép, mennyi ram, hogy csatlakozol a netre. stb.

2019. márc. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Win10-et használsz? Abban van egy olyan bug, hogy bizonyos gépeken kiéhezteti a hangdrivert, amitől szakadozva szól a hang. Sajnos ezen tudtommal nem lehet segíteni.
2019. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bug ? Na persze, én meg ügyvéd vagyok. :)

Hol olvastad ezt a butaságot ?

2019. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A saját gépemen tapasztalom, friss telepítésnél is, de interneten utánanézve megtudtam, hogy másnak is van ilyen problémája.
2019. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kissé elmaradott a gép.

3G alaplap

120 G HDD

2 G RAM

XP rendszer


Egyik pillanatról a másikra történt a dolog.

A Winchester furcsa hangját hallottam egy pillanatra, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy azzal lenne a gond.

A működését jelző leden viszont látok némi változást.

Előtte határozott felvillanások kísérték a HDD működését, most viszont olyan, mintha többet dolgozna és a LED sokszor halványan pislákol. Csináltam egy töredezettség mentesítést, de a pislákolás nem változott.

A hang viszont szabályosan sistergő hangra vált amikor a HDD-ről tölt be valamit.

2019. márc. 10. 12:46
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy netes rádiót hallgatva is ugyanez a helyzet.

A netes kapcsolat sebességét nem gondolnám rossznak, mivel a video anyag jól jelenik meg , ami több adatmozgást igényel.

2019. márc. 10. 12:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Így már más a helyzet. Ez a gép sajnos még netezéshez is gyenge.
2019. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2019. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak sokkal jobb konfigurációk, de ugye azt senki sem gondolná, hogy szerdáig elég volt a netezésre és jó volt a hang, majd csütörtöktől nem elég a netre és rossz a hang.
2019. márc. 11. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!