Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mai egerek görgője ennyire...

A mai egerek görgője ennyire rossz, vagy nekem van pechem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy az egereim görgője pár hónap után megadják magukat. Már 4-5 db 10-20 ezer Ft közötti egér pihen a szekrényben, mert a görgetője megadja magát. Tehát felgörgetem és néha-néha le is ugrik, illetve fordítva.


Ilyenek voltak:

Tesoro Gandiva H1L

Sharkoon FireGlider


Legutóbb, illetve most egy Asus GX 1000 egeret használok - alig használtam 4-5 hónapot és ugyanaz a jelenség. Az egér jó, de az a fránya görgő.


A többi típusra nem emlékszem, de hogy midig így járok.

Ilyen árkategóriába nem ezt várnám el.


Páratartalom 25-50% között van általában. Por nem mondom, hogy kevés van, városban élek, de nem vészes, főleg mostanában nem is nagyon volt a szobába szellőztetve, csak a közeli helyiségbe és onnan kapom a friss levegőt.


Másnak tapasztalat?



2019. márc. 10. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Munkahelyemen a legtöbb embernek génius kb-8000x kombója van. 4k az egér+a bill és még elemet is adnak hozzá. Van akinek évek óta megy és hibátlan

Biztosan vannak rossz szériák én azt javaslom, hogy arukeresőn, edigitalnál és egyéb oldalakon nézd meg a hozzászólásokat. Ha problémás az egér akkor már úgy is jelezte más is

2019. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:

Nálam a fiam razer deathadder egerének görgő tengelye (eredetileg hatszög alakú) szokott kihegyesedni.

Ilyenkor nem forgatja meg az encodert. Ezzel párhuzamosan a görgőklikk sem működik.

Szerencsére ahhoz olcsón lehet venni tartalék görgőt.

2019. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdemes szétnézni a neten mielőtt egeret vásárolnál:

Egérajánló v2.0

[link]


Logitech egerei jók szoktak lenni valamint a4tech régről ismert márka már a piacon nekem van 13 éves a4tech mai napig működik mindene. Szóval előbb review tesztek olvasása utána vásárlás, általad említett egereket mégcsak nem is hallottam, bár ez nem zárja ki h ne lehetne akár jó is.

Razer deathadder volt nekem is de dupla klikkelős lett így csere egy hyper x pulsefire-re nincs külső szoftver hozzá hálistennek.

2019. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából 4 éve nyúzom és semmi baja, napi szinten van használva pedig.

[link]

Ha ennyire mennek tönkre, akkor lehet nem az egerekben van a hiba... Melóhelyemen egy kb. 3 ezer forintos Genius egér volt, évekig tökéletesen működött.

2019. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyet szokott csinálni nekem is a CM Devastator-om. Ilyenkor szét kell szedni az egeret, és megtisztítani a görgő minden apró kis porcikáját, és annak környékét. Utána fél-egy évig megint hibátlan. Ez különösen akkor okozhat gondot, ha nem mosod megfelelően és rendszeresen a kezed, esetleg könnyen izzadsz, vagy neked is olyan a bőröd mint nekem, és hullik mint a vakolat. Előbbit ugye könnyű orvosolni, míg utóbbira nem nagyon tudok megoldást a rendszeres takarításon kívül. Kivétel a kesztyűt, de azért az eléggé körülményes és kényelmetlen.
2019. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!