Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangkártyát érdemes venni?

Milyen hangkártyát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Konkrét keretet nem akarok meghatározni, mert nem tudom, hogy mennyiből lehet venni egy jobbat, mint az alaplapi, de nem szálljunk el árban. Illetve hallottam, hogy az Asus Xonar-ok jó ár-érték arányúak, ez mennyire igaz?


Az alaplapom: Asus B150M-A/M.2

Fülesem: Kingston HyperX Cloud II



2019. márc. 13. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén? Ennek az alaplapi is bőven jó.

Ha mindenképp szeretnél hangkártyát, ami jobb mint az alaplapi integrált és meg is éri venni, 20e-től indul felfele. Asusnál ilyen árban ott a ASUS XONAR-DX, cserébe 2015 óta nincs rá driver frissítés, plusz egyes embereknél recseg és képtelen tisztességgel váltani, ha többféle hangkimenet van (pl fejhallgató, hangszóró, házimozi stb).


Én inkább Creative-tól néznék hangkártyát, pl Creative Sound Blaster Audigy RX vagy Creative Sound Blaster Audigy RX7.1, ilyen árfekvésben jobbak, mint az asus, az már inkább 80-100 ezres kategóriában meg 6.3 jack dugónál jó.

2019. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sound Blaster Z 100x odaveri az alaplapit
2019. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!