Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell alaplapot választa...

Hogyan kell alaplapot választani egy processzorhoz?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Ryzen 7 1700-hoz szeretnék. Állítólag mivel 8 magos nagyon kell figyelni a VRM-re, hogy jó legyen. De sehol sem találok VRM adatot egy alaplap leírásában sem. Egyébként nem tervezem túlhúzni a procit.
2019. márc. 16. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

ASUS PRIME X370-PRO legyen, ha a pénztárcád engedi.


Ha olcsóbb megoldás jöhet csak szóba, akkor ASRock Fatal1ty AB350 Gaming K4 vagy GIGABYTE B450 AORUS M. Lejjebb nem kéne adni.

2019. márc. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

A processzor körül látsz kis fekete kockákat. A VRM áramkör több ezeknél, de amelyik alaplapon több van belőle, annak jobb a VRM szekciója.

[link]

[link]

2019. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az Asus Prime jónak tánik 38 ezerért, teljesen korrekt ár szerintem, de nekem eddig ilyen 70 ezres alaplapokat ajánlgattak, én nem tudom mi a szar van egy két emberrel...
2019. márc. 16. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a héten vettem ASUS Prime X370-Pro-t, egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve, stabil, megbízható lap, mint általában az ASUS lapok.
2019. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!