Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Honor...

Mi a véleményetek a Honor Play nevezetű telefonról?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható Ill. Mennyire éri meg? Esetleg tudnátok mást ajánlani ebben az árkategóriában (80K körül)


Előre is köszönöm!



2019. márc. 16. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A dizájn relatív, de szerintem ocsmány. A teljesítménnyel nem lesz gond, tavalyi Huawei csúcs SoC van benne (Kirin 970), az még bőven elég bármire. RAM van elég, az appok háttérben is nyitva maradnak, bár mondjuk a RAM kezelésről nem sokat tudok. Nem lehet mindenesetre rossz, nem jellemző Huawei/Honor telefonoknál (mivelhogy a Honor az Huawei almárka). A kamera az olyan átlagos, nem rossz, de messze nem P20 Pro/Mate 20 Pro szint, messze nem csúcskategória. Ha nem fontos a fényképes tudás, akkor jó választás lehet. A kijelzője nagy felbontású, egészen pontosan 2340x1080 és IPS panelről van szó. Kellően színes, de nem AMOLED szint. A fényereje nekem meglepően rossznak tűnik, azért az 1061nit-es fehér fényerővel megáldott S9-em után nem biztos, hogy jó szájízzel venném kézbe a 391nit-es Honor Play-t, főleg nem a szabadban, már ha egyáltalán használható ott ilyen fényerő értékekkel.

Viszont, amit így általánosságban Huawei telefonoknál észrevettem, hogy a hangzás eléggé vacak minőségű... Ez természetesen a telefon hangszóróin oly mindegy, ott eleve nem fogsz élethű hangzást tapasztalni, de azért mikor csatlakoztatsz egy fejhallgatót/fülhallgatót, akkor már nem igazán mindegy. Honor-nál ez lehet más, de nem hinném, mert az SoC ugyanaz, a cég ami gyártja ugyanaz. Ha PC-s szférához kellene hasonlítanom, azt mondanám olyan, mint egy rosszabb fajta integrált audiochip hangzása, ami sokaknak még így is megfelel, de nekem pl. már zavaró. Viszonylag sokszor hallgatok valóban jó minőségű hangcuccokon nagy nehezen beszerzett, jó minőségű zenét, és egy picit már hozzászoktam, ezért zavaró számomra a Huawei audiós képessége.

2019. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Összegzésként én azt mondanám, hogy ennyiért már jó vétel lehet, míg a megjelenésekor látott árcímke, a 120 000Ft még picit sok volt érte.

[link] - Azért ezt még vásárlás előtt fusd át, a mobilarénás srácok mindig részletes tesztet csinálnak amiben mindenről szó esik. Látni fogsz itt a kamerával készült képeket is, üzemidőről is szó esik, tech specs is fel van tüntetve, a doboz tartalma, telefon külseje és a rajta levő gombok/érzékelők elrendezése, szoftver és annak kinézete stb.

2019. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes választ! Abból amit leírtál jónak tűnik, tehát akkor ez marad.
2019. márc. 18. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ennyiért még megnézheted a Pocophone F1-et, én biztos azt venném.
2019. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!