Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I7 4790-hez hűtő?

I7 4790-hez hűtő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lesz egy i7 4790-em addig amíg nem fogok teljesen generációt váltani. Majd akkor esetleg valamilyen Ryzen-re vagy valamilyen jobb Intel-re és szempont lenne, hogy akár ilyen foglalatú komolyabb procikhoz is megfelelő lenne. (A Ryzen ha jól tudom ugye AM4-es foglalat, az újabb intelek talán 1151-esek)

Ehhez amit néztem Pcx-en értékelések alapján azok:

Deepcool GAMMAXX 200T

illetve

LC-Power Cosmo Cool LC-CC-95


Sokkal többet ennél az árkategóriánál nem nagyon szeretnék rákölteni, mert csak az a lényeg, hogy becsülettel tegye a dolgát.

Esetleg e kettő közül melyiket tudnátok ajánlani? Vagy ha van más konkrét típus ilyesmi árban ( 4-5k) vagy kicsit drágábban azt szívesen meghallgatnám.

Előre is köszönöm!


Üdv!



2019. márc. 16. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind 2-vel van tapasztalatom.

Inkább az utóbbira szavazok, ennyiért annál nem igen kapsz jobbat de a 200T is teszi a dolgát.(CC-95 2600, 200T 1600 alatt, egyikre sincs panasz)

2019. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az LC-CC jó, de akkor a 120-asat vedd.

[link]

2019. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó köszi az ajánlást.
2019. márc. 16. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Cooler Master Hyper 103 van rajta. 65C fok fölé nem megy vele max. terhelés mellett sem.
2019. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!