Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I7 870 mellé egy gtx 1060 3gb?

I7 870 mellé egy gtx 1060 3gb?

Figyelt kérdés

Meghalt a régi kártyám, és újat nézek.

Mivrl a 1060 3gb eszméletlen olcsó akár újan akár használtan, így nem 1050ti-t veszek amit eddig akartam.


Youtube videók alapján nem bottleneckeli le a proci, de ltt vagy tomshardware fórumokon meg aki ilyet kérdezett majdnem mindenki azt mondta hogy 1060-at ehhez a procihoz ne.


Szerintetek? YT-n egyszer láttam bottlenecket, de az ilyen 200fps fölött volt tehát én azt nem is számolnám :D


Nem akarok platformot váltani, majd ddr4-re később, de most komplett új gépet nem akarok, kb mindenben kielégít még az i7 870


2019. márc. 22. 10:45
 1/6 A kérdező kommentje:
ltt-> linus tech tips
2019. márc. 22. 10:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Használtan megérheti a gtx 1060! De úkonann rx 570 vagy rx 580
2019. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon magas bottlenecked lesz kb 44% egy sima gtx 1050 3gb al olyan 2-3 % azzal lenne öszhangban és semmiképpen nem tenném mellé a 1060-at. Ha előrelátóan akarsz venni akkor kevés lesz a 3gb os 1060 így az sem jó ha megveszed és később megtartod a vga-t. Én a helyedben vennék egy sapphire rx 580 4gb pulset 60k ért újonnan ami erősebb a 3gb változatnál jóval és 1060 6gb nál is pár% al, és későbbiekben is jó lesz, de most nagyon nagy bottlenecked lesz ezzel is.
2019. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja most láttom a procit én is. A mellé inkább vegyél egy r7 370 4gb-t használtan!
2019. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lesz egy kevés bottlenecked, de vedd meg, mivel később hasznát veheted az erősebb kártyának.
2019. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MGéza ***** válasza:
Őszintén ki nem tesz magasról az idióta kalkulátorokra? Videokártyát felbontáshoz és megcélzott grafikai beállításokhoz mérten veszünk, nem pedig kihajcsa vagy nem hajcsa alapon mert nem az a processzor dolga. Gyorsabb, újabb processzor mellett természetesen ugyanaz a kártya jobban produkál, de ezt nem kihajcsa jelenségnek hívjuk hanem limitnek, vagy ha úgy tetszik bottlenecknek, tök mindegy, ugyanazt jelenti. De csak azért nem kell például GTX 1050-et belerakni azért, mert a kalkulátor kiszámolta nekünk, hogy úgysem tudunk kihasználni. Mivel a nyomoronc kalkulátor átlagol és nem úgy számol, hogy mondjuk új címeknél FHD ultrán használnánk a kártyát és így mindjárt gpu limitbe futnánk vélhetően. Más szóval kérdező: Ha FHD high-re kell akkor a kártya jó választás, más kérdés hogy az RX 580 tényleg jobb.
2019. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!