Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Miért nem tudok bootolható USB t létrehozni?

Letöltöm a microsoft oldaláról a windows képfájt és rufussal akarom bootolhatóvá tenni de kiirja mindig: hiba az eszköz particionálása közben

megpróbáltam a MS oldalán ,hogy rufusz nélkül magának csináljon bootolható usb de ott sem sikerült, pendrive hibát ki zárhatjuk mert vettem még egyet és azzal is az a gond. Formáztam már előtte FAT32 NTFS ben is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: formázás, USB

márc. 26. 06:56  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*illetve ezekután a pendrive be sem jön hanem lemezkezelőben fekete lesz és új kötetet kell csinélni ,hogy működjön a pd.

# 1/8Időpont márc. 26. 06:57 Privát üzenet

Na akkor lemezkezelőben formázd meg, adj neki betűjelet

Ezután nyisd meg a media creation tool-t ( [link] és válaszd a windows telepítő készítését, majd a bootolható pendrive készítését. Fontos, hogy a pendrivenak ekkor már legyen betűjele és csatlakoztatva legyen a program indítása előtt. A programban a fent írt lépések után ki tudod választani a pendrive-ot, illetve hogy x86,x64 vagy mindkettő

Indíthatod a folyamatot, a többit a program elvégzi, ezután már csak a helyes bios beállítás maradt.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont márc. 26. 07:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igy is hibát ír mind2 pendrivevel: 0x80070005 - 0xA001A

# 3/8Időpont márc. 26. 16:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Right-click on the Media Creation Tool.exe.

Press Properties.

Click on General.

At the bottom, click on Unblock.

Press Apply, and then OK.

You can also download the ISO file directly then use Rufus to make a bootable copy: * igy sem megy

# 4/8Időpont márc. 26. 16:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

virusirtót is kikapcsoltam úgy sem jó

# 5/8Időpont márc. 26. 17:20 Privát üzenet

Mindenképp rendszergazdaként futtasd

Ha nem megy talán ez segíthet:

[link]

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont márc. 26. 22:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem megy de mitől van ez a szr yt n is van több videó róla de megoldás nincs

# 7/8Időpont márc. 27. 06:37 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

*eredeti win10 van a gépen és újra is telepítettem és most sem tud. (másik gépen megcsináltam) de nem értem ezen a gépen miért nem tudja megcsinálni

# 8/8Időpont márc. 30. 14:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemrég vettem egy egy SSD-t (LiteOn 120gb). Egy idelyik jól működött, de egyszer cask mikor hasznaltam lefagyott a win, resiztem a gépet és már nem volt bootolható adat rajta....
100 GB méretű nem lefoglalt partícióból hiába szeretnék új kötetet létrehozni, vagy egy másik kibővítéséhez használni, mindig azt írja ki, hogy nincs elég hely, bármekkora...
Bootolható pendrive készítés?
Android és egy asztali pc között mi kell ahhoz hogy ftp kapcsolatot lehessen létrehozni?
Milyen programmal tudok olyan bootolható USB-t létrehozni, amiről lehet több rendszert telepíteni?
Hogyan tudok bootolható CD-t létrehozni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!