Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok bootolható...

Miért nem tudok bootolható USB t létrehozni?

Figyelt kérdés

Letöltöm a microsoft oldaláról a windows képfájt és rufussal akarom bootolhatóvá tenni de kiirja mindig: hiba az eszköz particionálása közben

megpróbáltam a MS oldalán ,hogy rufusz nélkül magának csináljon bootolható usb de ott sem sikerült, pendrive hibát ki zárhatjuk mert vettem még egyet és azzal is az a gond. Formáztam már előtte FAT32 NTFS ben is.



2019. márc. 26. 06:56
 1/8 A kérdező kommentje:
*illetve ezekután a pendrive be sem jön hanem lemezkezelőben fekete lesz és új kötetet kell csinélni ,hogy működjön a pd.
2019. márc. 26. 06:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Na akkor lemezkezelőben formázd meg, adj neki betűjelet

Ezután nyisd meg a media creation tool-t ( [link] és válaszd a windows telepítő készítését, majd a bootolható pendrive készítését. Fontos, hogy a pendrivenak ekkor már legyen betűjele és csatlakoztatva legyen a program indítása előtt. A programban a fent írt lépések után ki tudod választani a pendrive-ot, illetve hogy x86,x64 vagy mindkettő

Indíthatod a folyamatot, a többit a program elvégzi, ezután már csak a helyes bios beállítás maradt.

2019. márc. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igy is hibát ír mind2 pendrivevel: 0x80070005 - 0xA001A
2019. márc. 26. 16:33
 4/8 A kérdező kommentje:

Right-click on the Media Creation Tool.exe.


Press Properties.


Click on General.


At the bottom, click on Unblock.


Press Apply, and then OK.


You can also download the ISO file directly then use Rufus to make a bootable copy: * igy sem megy

2019. márc. 26. 16:42
 5/8 A kérdező kommentje:
virusirtót is kikapcsoltam úgy sem jó
2019. márc. 26. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp rendszergazdaként futtasd

Ha nem megy talán ez segíthet:

[link]

2019. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem megy de mitől van ez a szr yt n is van több videó róla de megoldás nincs
2019. márc. 27. 06:37
 8/8 A kérdező kommentje:
*eredeti win10 van a gépen és újra is telepítettem és most sem tud. (másik gépen megcsináltam) de nem értem ezen a gépen miért nem tudja megcsinálni
2019. márc. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!