Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv mindenkinek! Élettartam...

Üdv mindenkinek! Élettartam szempontjából előnyösebb-e az SSD, mint a HDD? A külső merevlemezeknél valóban többnyire USB 3. 0-ás kimenet van? Ha ez így van, és a TV-nek csak USB 2. 0-je van, akkor milyen lehetőség van rácsatlakoztatni a TV-re?

Figyelt kérdés

Ha igen, az azért van, mert a HDD-nél mozgó alkatrészek vannak, amik miatt hamarabb elromlik?

Van erre szolgáló USB 0.2. 0-3.kábel, vagy számítógép közbeiktatása szükséges, és arról játszanám le, amit szeretnék?

Üdvözlök mindenkit!



2019. márc. 26. 23:22
 1/1 Turismo ***** válasza:

Helló!


Élettartam és gyorsaság szempontjából sokkal előnyösebb az SSD, mint a HDD. Semmi gond, hogy a TV-n csak USB 2.0 van nyugodtan rátudod dugni a 3.0-s eszközt, csak nyilván nem fog olyan sebességgel dolgozni mint a 3.0 (ezt igazából észre sem kellene venned) Így van a HDD-nél mozgó alkatrészek vannak, amelyek egy idő után feladják a harcot, valamennyire néha javíthatóak, de sok esetben nem érdemes vele foglalkozni. Én úgy csináltam egyébként, hogy egy laptopom van és abban volt egy 750Gb HDD (Sata3) ami helyett bekerült egy 250Gb SSD és amit kivettem a laptopból egy merevlemez ház segítségével meg tudom használni külső winchesterként. TV-n szoktam vele filmet játszani és semmilyen problémám nem volt még. :) Remélem tudtam valamennyit segíteni! :)


Üdv.: Turismo

2019. márc. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!