Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megtelt a helyem, vettem egy...

Tekissunyi kérdése:

Megtelt a helyem, vettem egy 2T HDD-t és átakarom alakítani a mostani felállást. Tanácsokat tippeket tudtok adni?

Figyelt kérdés

Eszközök:: 250gb ssd , 1T és 2T hdd.

Jelenleg a windows van az ssdn és néhány program ahol fontos a gyorsaság az 1T hddn meg minden más adat. És van egy üres 2T hdd. A következőt akarok csinálni: A ssd ketté partícionálni 80gb hagynék a Windows 10nek. Maradékot más programoknak, játékoknak. Az 1T hddrol minden adatot átmásolni a 2T hddre és akkor maradna egy 1T csak játékoknak és programoknak. És minden más kép, video, dokumentum a 2T lenne.



2019. márc. 27. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt az ssd-t nem bántanám, felesleges particionálgatni, 250gb így sem sok, 80gb szinte már kevés a rendszernek. Gondold el, ha jön egy windows build frissítés...
2019. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha ujratelepítem (alaphelyzetbe állitom a windows minden adat törlésével akkor csak a rendszer meghajtórol törlödik minden?
2019. márc. 27. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen
2019. márc. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!