Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs kép amikor elindíttom a...

Nincs kép amikor elindíttom a gépem mi a hiba?

Figyelt kérdés

Asrock b450m Pro4 alapban eg, ryzen 5 2600 van, corsair 3ghz 8-8 gb rammal

Probléma hogy egy frissen vásárolt config és hiába indítom el nem jön be a kép

Teszteltem:

Ram slotokra az összeset megnéztem dual single, ( sőt még ki is vettem hátha fog sípolni de nem)

Videokártyára asus strix gtx 1050 ti meg egy régire kimeneti portokra vga, dvi, hdmi, videokártya nélkül alaplapi megjelenést, is semmi kép

Tápra: egy corsair 450wattos és egy seasonic 550wattos focus goldra egyiknél sincs kép

Frontpanlet manual alapján kötöttem be, a processzort a manual képei alapján raktam be és a hűtést is

Táp kábeleket is helyesen teljesen bekötöttem semmi eredmény

A gép bekapcsolásnál elindul normál csippanás, hdd elindul de nem nincs betöltő hangja, hdd led nem világít, és nem lehet kikapcsolni csak manuálisan a tápnál a főkapcsolott

Mi a hiba?

Azén tippem hogy az alaplap rossz,de inkább megkérdezem



2019. márc. 28. 13:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Bios is kivettem visszaraktam
2019. márc. 28. 13:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Bios friss rajta? Ha nem, akkor küld vissza és kérj rá egy frissítést. Ha a hardverek jók, akkor max a processzor támogatása lehet a problémás
2019. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Minden biossal tamogatja azt a cpu-t.
2019. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csipog?

És nincs kép?

Szerintem alaplap lehet

2019. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!