Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb ár-érték...

Melyik a legjobb ár-érték arányú PC build 2019-ben szerinted?

Figyelt kérdés

2019. márc. 28. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Xd! Milyen árkategóriába?
2019. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De mivel nincs idôm megbárni a válaszodat, ezért ha drágább cucc kéne vagy esetleg olcsobb. Majd valaki más megválaszolja neked! Ha már árat nem tudtál írni! Linkelgetni fogok mert telon az egyszerűbb! Amúgy tessék:


[link]


[link]


[link]

vagy g.skill 2x8 gb 3000 mhz 26-ért! De az talán lassabb is annyival mert cl16-os


[link]


[link]


[link]


[link]

vagy pedig bq pure power , system power tápok


[link]

2019. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk neked MA kell, akkor milyen monitorod van, mi a cél? 1080p@60FPS? 4k@30FPS? egyáltalán (csak) játékra kell? A mának építed a gépet és fejlesztenéd mikor gyenge, esetleg vársz egy termékcsaládot és csak ideiglenes kell valami alkatrész? Legyen stabil a következő X évre aztán újat vennél?

A ház és a ventik bele egyéni preferencia, háttértárakról ne is beszéljünk. A tápra nagyjából elkölteném a teljes büdzsé 10-15%-t. A Ram árak nagyot estek, így attól függően mit vársz a piactól és mire kell a gép esetleg vehetsz többet.

MA egy kellemes középkategóriás gépet ÉN 1080p@60FPS-re én olyan 300-ból tennék össze monitor nélkül, de ebből kényelmesen le lehet vágni 50 ezret.

Egyébként a PC hardverek még ma is gyorsan fejlődnek, bár régen messze gyorsabb volt a folyamat, így ami ma jó ár-érték arányban az November tájékán visszanézve lehet már nem is fog jó üzletnek tűnni. Ezt csak a 2019 miatt a címben.

2019. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy Gtx 1660 Ti köré épített gép best buy.
2019. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!