Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fut minden játék az...

Miért fut minden játék az integrált videokártyán?

Figyelt kérdés
Többször újratelepítettem már a drivert, a dedikált videokártya az alapértelmezett, még külön-külön is beállítottam a játékokhoz az Nvidia vezérlőpultban, mégis mind az integrálttal indul. Természetesen Windows 10-em van.
2019. márc. 30. 09:53
 1/8 Dongaben ***** válasza:
Azt próbáltad, hogy a monitor csatlakozóját a dedikált kártya csatlakozójába dugod? :)
2019. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Laptopról van szó.
2019. márc. 30. 10:05
 3/8 Dongaben ***** válasza:

Az más.:)

BIOS-ban is be van állítva?

2019. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
NVidia control panel(vezérlőpult) > 3d beállítások kezelése > programbeállítások > hozzáadás, kiválasztod a játékodat(ha nincs ott akkor tallózod) > kijelölt program hozzáadása > Nagy teljesítményű Nvidia processzor
2019. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az integrált illesztőjét töröld le, csak a dedikált legyen telepítve.

Egy próbát megér

2019. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 Nincs ilyen beállítás BIOS-ban.

#4 Megvolt, ahogy a kérdés leírásában már írtam. El is mentette a beállítást, de leszarja.

#5 Letöröltem, most már az Nvidia vezérlőpult sem indul el, és még jobban szaggatnak a játékok.

2019. márc. 30. 10:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Siker! Az integrált driver törlése után újraindítottam a gépet, és most úgy néz ki, megy a dedikált :)
2019. márc. 30. 10:39
 8/8 Dongaben ***** válasza:
Biztosan van a BIOS-ban olyan beállítás, ami az elsődleges videokártyát állítja be. Milyen gép, és milyen BIOS verzió?
2019. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!