Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit újítsak a gépen 50 ezer ből?

Mit újítsak a gépen 50 ezer ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lenne 50 ezer forint kis gép pofozgatásra.

Jelenlegi config:

A320m alaplap

Ryzen3 1200cpu

2x4gb ram

Rx570 sapphire nitro+ 4gb

400 wattos cooler master táp

Én személy szerint egy jobb procire es egy 4gb os ramot eladni es venni helyett egy 1x8gb ot a maradek 1x4 melle szitura gondoltam de hatha van jobb otletetek.

Előre köszönöm a válaszokat



2019. márc. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Én először vennék egy Ryzen 5 2600-at, és nem piszkálnám a RAM-ot. Ennek az az oka, hogy a Ryzen érzékeny a memóriára, és egyáltalán nem biztos, hogy jól kezelne két eltérő modult. Ráadásul így ugrik a kétcsatornás mód is, illetve a RAM árak még mindig mennek lefelé, tehát megéri kivárni.


Zárszóként még annyi, hogy 8 GB RAM ma még elég sok játéknál rendben van, de szép fokozatosan el kell kezdened majd megbarátkozni a 16 GB RAM gondolatával. Mondjuk úgy ősz körül érdemes lehet váltani, vagy ha akkor még nem teheted meg, akkor jövő tavasszal.

2019. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megfelel a tápom még hozzá?

Köszöszönöm a hasznos választ

2019. márc. 30. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már megvetted és 80 PLUS-os a táp akkor hagynám.

A RAM DDR4 akkor nem újítanék jelenleg semmit, várj a következő generációs AMD-ig.

2019. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így jó ahogy van,50böl semmi komolyat nem tudsz fejleszteni rajta.Most nincs értelme procit cserélni és egy jobb kártya is jóval drágább.
2019. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél bele egy Ryzen 7 1700-as procit!
2019. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!