Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LG 27UD88-at vagy Acer Nitro...

LG 27UD88-at vagy Acer Nitro XV273K-t választanátok?

Figyelt kérdés

Nem egy árkategória a kettő monitor, az Acer 2x drágább. És nem tudom eldönteni, hogy kell-e nekem az a drága monitor. Gondolom kicsit parasztvakítás meg minden, de akkor is.

Szóval a kérdésem anyni lenne, hogy tud-e annyival többet az Acer, hogy indokolja azt az árat.

(mellékesen megjegyzem, hogy mennyibe kerülnek itt: LG - 440€, Acer 790€)


2019. ápr. 1. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Acer egy 144hz es 4k monitor ami még egy gyengébb fajta HDR t is tud és ilyenből eddig van kb 3 típus a világon eddig. Ebbe azonban egyszerre 2 displayport kábelt is lehet dugni egy videó kártyából tehát az egyetlen amely tömörítés mentesen tud 4k 144 fpst. Ezért szerintem nem gyenge monitor tényleg tud mit felmutatni. Az más kérdés hogy a jelenleg mennyit kellene költeni olyan hardverekre amik ki tudják a 4k 144 fpst hajtani magas beállításokon. Ha nem akarsz még 5 6 évig új monitorra váltani lehet jó választás az Acer mert később tudod majd csak igazán kihasználni ha játszol de máskülönben nem igazán éri meg
2019. ápr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Játszani szoktam, és én legalább 8 évig nem akarok új monitort venni.
2019. ápr. 2. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!