Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX1060 6GB egy Nbase600...

GTX1060 6GB egy Nbase600 wattos táp mellé?

Figyelt kérdés
RX580 dupla annyit fogyaszt ami félő hazavágná a tápomat viszont az nvidia kártyája kevesebb fogyasztásért hozhatna egy elvárt teljesítmény szintet, de nem igazán epekednek az emberek ezért a tápért szóval adott a kérdés, ti bevállalnátok e?

#GTX1060 #ne_öld_meg_a_karim
2019. ápr. 7. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Elfog vele indulni, de nem lesz hosszú életű vga sem a géped én semmiképpen nem tenném mellé.

BeQuiet System Power 9 400W 13k tökéletesen elég lenne neki, és biztonságos is lenne.

2019. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg száz alatti fogyasztású karim van ami futtat mindenféle programot és játékszoftvert a kábé másfél éves tápommal, és most gondolkozom hogy én voltam profi és a faca párosítás miatt úsztam e meg eddig probléma nélkül, vagy én voltam az a szerencsés aki kifogott egy jó tápot tőlük, olvasva a vegyes tapasztalatokat a nevet illetően...
2019. ápr. 7. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
óriási szerencséd volt de ezt nem éri kockáztatni
2019. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy RX580-at, az így megspórolt pénzt meg költsd egy normális tápra. Teljesítményileg is jobban jársz, és talán a géped sem fog elhalálozni amiatt a trágyarakás miatt, amit tápnak mernek gúnyolni.
2019. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én egy Chieftec 600 wattoson gondolkozom, elvileg jó áron kapható és van minősége.
2019. ápr. 7. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A márka nem jelenti a minőséget is. Több modell van CF-nek is ami jó gamer pc be de van olyan is pl smart gps széria ami csak irodai gépbe ajánlott.

600W felesleges ha nem akarsz sli/cf -t. A gépednek elég 350W is. Chieftec Navitas 450W Gold (GPM-450S) 22k ami olcsóbb CF az a Chieftec Force széria ami még jó és nem veszélyes. De jobban jársz az emlitett BQ system power 400W al hidd el. Ha pedig OC-t is akarsz 22k ért: be quiet! Pure Power 11 500W Gold (BN293) ha nem tuningolsz tökéletesen elég lesz a system power.

2019. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam 600 wattra mert ha neadjisten egy 250wattos RX580-ra dobom ki a pénzem akkor véletlenül se legyen probléma a fogyasztással. Minimum 500ig mennék le végső esetben, ha az említett videokártyánál maradok, viszont utána nézek az általad ajánlott 400-asnak ha gtx1060-t vennék mégis, tekintve ez százzal kevesebbet fogyasztana mint az előző.
2019. ápr. 7. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
be quiet! Pure Power 11 500W Gold egy ilyen egy rtx 2080 nak is elég :)
2019. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!