Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek? Erről a...

Mi a véleményetek? Erről a videókártyáról és a Manli márkról (Hosszaban lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok,most tervezek új videókártyát venni,és ezt a Manli kártyáz néztem ki,( [link] ),nektek mi a véleményetek,magáról a márkáról,? Tehát nem az rtx2080-ra vagyok kíváncsi :D Hanem magára erre a Manli márkára,erről a kártyáról semmi infót nem találok a neten bárhogy keresek,szóval ti hátha tudtok valamit róla,esetleg hátha valaki vett már egy ugyan ilyen kártyát, és ő tudna mondani róla valamit,? Hideg meleg jöhet róla,csak kíváncsi vagyok, no meg az is érdekelne,hogy ezt egy r5-vagy egy r7-es proci tudja ki hajtani? Mert ha elég lenne az r5 tudnék venni rendes márkától származó kártyát,csak félek a botlenecktól,de a lényeg a lényeg, hogy mi a veleményetek,erről a Manli márkáról,és kártyájáról.

2019. ápr. 13. 00:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Kínai, leginkább belpiacos márka.


R5 még épphogy elég hozzá, R7 már biztosan jó hozzá.


Egyébként 220ezerért már kapsz MSi, 230ért pedig Inno3D RTX 2080-at, ha márkásabbat szeretnél.

2019. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!