Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Milyen monitort vennétek a helyemben? Én inkább VA paneleset és 34"-osat vagy annál nagyobbat, legalább 100Hz-est,21:9-es képarányút vagy 32:9 vagy 32:10-eset vennék.

Keress kérdéseket hasonló témákban: monitor, vásárlás, képarány, panel, elektronika, számítógép

ápr. 17. 13:38  Privát üzenet  

A válaszok
Egyáltalán mire? Ugyanis az szép és jó, hogy én egy 27-es, IPS paneles, 120Hz-es WQHD monitort szeretnék FreeSync támogatással, csak simán elképzelhető, hogy ami nekem jó, az neked nem lesz az.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 17. 13:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Játékra és munkára

# 2/4Időpont ápr. 17. 14:09 Privát üzenet

Ha árukeresőbe bepipálod a monitor kategórián belül ezeket a paramétereket, gyönyörűen le tudod szűrni, hogy mik a lehetőségeid. Vannak monitorok, amikre rá lehet mondani, hogy "jó", de általában embere válogatja, hogy mi előtt ülne órákat.

[link]

Itt tudsz segítséget kérni, van néhány szaki is a topikban.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 17. 14:58 Privát üzenet
netán nem ezt keresed?: [link]

# 4/4Időpont ápr. 21. 18:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha beveszek két 0,25-ös frontint az olyan mintha egy 0,5-eset vennék be?
Szeretnék venni egy iPadet. Az Air 2 és a Pro 9.7 a két lehetőség, azonban a Pro-ból 32gb-set vennék az Air-ből pedig 64-eset. A 32 gb elég mindennapi használatra? (fotók, zenék,...
AMD FX-6300 processzor mellé milyen RAM-ot vegyek 10000-ből? És úgy lenne, hogy majd a következő hónapban még vennék bele ramot 10000-ből és úgy gondoltam, hogy 4 Gb meg 4Gb de milyen MHz-eset?
Mennyivel lenne gyorsabb a gép, ha CL9-es RAM helyett CL7-eset vennék bele? Mit ajánlotok?
CPU Intel Pentium 4 2,40 GHz, Motherboard Intel D865PERL -hez vennék 1GB RAM-ot. Hány MHz-eset ajánlanátok?
Notebookot vennék, az Asus K53SV-SX077D típust, a gyártó honlapja szerint csak DDR3 1333Mhz-es memóriákkal van forgalomban, de webáruházakban láttam 1333 Mhz és 1066 Mhz-eset....

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!