Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet azt megtanulni,...

Hogyan lehet azt megtanulni, hogy ha szeretnék hardverenként összerakni egy számítógépet, hogy milyen alaplap, processzor, HDD/SSD, RAM kell bele? Tehát a hardver kompatibilitásokat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alaplap a gép lelke. Annak van CPU illetve RAM kompatibilitási listája a specifikációban, azt megnézed és választasz egy szimpatikusat. A HDD/SSD szinte mindegy. SATA csatlakozó mindben van, M.2 is ma már szokott lenni, de azért azt nézd meg előtte. VGA általában mindegy, ha belemegy akkor működik.
2019. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Internet
2019. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a választ 🙂
2019. ápr. 18. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a 2. válasz a lényegretörőbb. Amit nem tudok google-al megkeresem. Néha itt is úgy válaszolok hogy ÉN keresem meg MÁSNAK a választ keresőben...
2019. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem olyan bonyolult dolgok ezek mint elsőre tűnhetnek. Én youtube videók nézéséből tanultam a legtöbbet egy kicsit meg innen is meg egyébb fórumokról.


Pl nekem a proci hűtő csere volt a nagy félelmem aztán egyszer haverom megkért hogy segítsek neki beszerelni. Egyikünk sem csinált soha ilyet ezelőtt de a telómról néztünk közbe egy videót és hoppá elsőre összejött

2019. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 válaszolónak is igaza van! Sokan egyszerűen képtelenek használni a google keresőjét, vagy a YT-t. Esetleg az adott alaplapjukat kikeresni a gyártói oldalon, hogy megnézzék pl; a kompatibilitási listát mind cpu, mind ram terén és hasonlók.

Hihetetlen, de ha ezek a google analfabéták eljutottak addig, hogy itt kérdezzenek, annyi erővel saját maguk is megtalálhatnák a válaszokat. Sajnos itt a gyakorin többnyire ez a helyzet. Kérdező képtelen/lusta keresgélni, googlizni, válaszoló keresgél helyette.

Bocs bro, (kérdező) nem feltétlen rád gondoltam.

2019. ápr. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

https://www.youtube.com/channel/UCzX4EFvMTZY073q1tFekbYg/vid..

Nézz tőle videókat.

Ha kérdésed akadna akkor Itt a link a twitch accountjához amin ha streamel akkor tudsz kérdezni tőle.: [link]

2019. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!